Helen ve Bohem Gelinlik Modelleri Model No: 1057
RANDEVU AL

Helen ve Bohem Gelinlik Model 1057

Model No: 1057
Gelinlik model tasarımlarında farklı kumaş ve malzemeleri tercih eden Narin Moda tercihleri sayesinde farklı zevklere sahip gelinlere ulaşmayı başarır. Ancak mağazanın ürünleri arasında farklı zevkleri benimseyen gelinlerin aynı modeli seçmelerini sağlayacak özellikleri barındıran gelinlikler de vardır. 1057 model gelinlik bu özelliklere sahip olan gelinliklerden birisidir. Başta kullanılan kumaş türü, dantel işlemeler ve kristal boncuklar modelin pek çok gelin tarafından tercih edilmesini kolaylaştıracak türdendir.

Payetli Kumaştan Tasarlanan Gelinliğin Özellikleri:
Bohem tarzını yansıtan modeller arasında yer alan 1057 numaralı gelinliği diğer modellerden ayıran gelinlik eteğinin üretimi için payetli kumaşın tercih edilmesidir. Bu kumaş eteğin ışıl ışıl olmasını sağlamıştır. Etek bölümü kadar dantel üzerine işlenmiş kristal boncuklardan oluşmuş olan üst bedende ilgi çekicidir. Yaklaşık 1 cm’lik şerit askılardan oluşan gelinlikte askı kısımları kristal boncuklarla işlenmiştir. Gelinliğin sırt bağlantısında ise çapraz ipler tercih edilmiştir.

Size özel gelinlikler için...

Narin Moda'nın eşsiz ve göz kamaştıran gelinlikleri için sipariş formunu doldurarak size özel ürünler oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ VER
DAHA FAZLA KEŞFET

Benzer Ürünüler