Helen ve Bohem Gelinlik Modelleri Model No: 1017
RANDEVU AL

Helen ve Bohem Gelinlik Model 1017

Model No: 1017

Çapraz sırt bantları Helenistik dönem abiyelerinde sıklıkla görülen tasarımlar arasındadır. Ön göğüs dekoltesinin başlangıç noktasına paralel olarak kollarda düşük olarak yer alan volan tül muhteşem görünmenize destek oluyor. Göğüsten bele kadar full işlemenin kullanıldığı, belden ise dal formunda ayakucuna kadar uzanan işlemeler oldukça estetik duruyor.

Helen ve Bohem Gelinlik Model 1017 Özellikleri:

Eteklerde yer alan tüllerin boşluklarında kullanılan desen işlemeler ise bütünlük sağlıyor. Eteklerin uzun yere kadar inmesi, arka kısımda ise daha uzun gelerek yerleri süpürmesi, otantik bir hava katıyor. Kollarda uygulanan volan formu etek uçlarında da kullanılıyor. Belden aşağı katlamalı dikilen tül etek uçlarında, kollardaki görünümü sunuyor.
M yakalı askılı omuz da valon detayları soft dantelin zeminde kullanılan nokta desenli puantiyeli lez dantelin üzerine işleme flamingo detaylar modele romantik bir görsel katıyor.

Size özel gelinlikler için...

Narin Moda'nın eşsiz ve göz kamaştıran gelinlikleri için sipariş formunu doldurarak size özel ürünler oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ VER
DAHA FAZLA KEŞFET

Benzer Ürünüler